Jelenlegi hely

Büntetés helyett együttműködés: ingyenes webinárium!

Egy ingyenes webinárium szülőknek, akik szeretnék jól nevelni a gyerekeiket, és el tudják képzelni, hogy ez működhet büntetés nélkül, de még keresik a használható, hatékony eszközöket.

Mi is az a webinárium?

A webinárium egy online esemény. Otthonról, a számítógép mellől követheted mindazt, amit elmondunk. Ha szeretnél, a végén kérdést is tehetsz fel. Amire szükség van hozzá: számítógép/tablet/telefon, internet, és a webinárium linkje, amelyet a regisztrációt követően küldünk majd el.

Lehet, hogy még nem tudod magabiztosan alkalmazni, de már próbálod elkerülni a büntetést? Ezen a webináriumon mindenképp ott a helyed!

Mikor lesz?

November 9-én 18:00-kor.

Miben segít a webinárium?

  • Ha szeretnéd tudni, miért káros a büntetés,
  • ha szeretnél arról hallani, hogy milyen eszközöket vethetsz be helyette,
  • ha az is érdekel, hogy Te hogyan tudod ezeket az eszközöket bevetni…

Akkor tarts velünk a november 9-én 18:00 órakor kezdődő ingyenes webináriumon, ahol a felsorolás mindhárom pontja sorra kerül. A webinárium végén pedig felteheted a kérdéseidet is.

BÓNUSZOK:

+ A webinárium végére rendelkezel 3 bizonyítottan működő módszerrel, amelyek jól helyettesítik a büntetést.

+ A webinárium után küldünk egy összefoglalót, amely segít átgondolni néhány fegyelmezéssel kapcsolatos kérdést – és a tévhiteket.

A webináriumon maximum 100 fő vehet részt, többen nem férünk a virtuális terembe

Ne halogasd tovább, regisztrálj még ma, mielőtt elfogynak a helyek:

JELENTKEZZ ITT ÉS MOST!


Kik tartják a webináriumot?

 dr. Skita Erika és Turáni Szabolcs, az "Értsünk szót" alapítói, a Beszélj úgy, hogy érdekelje… és a Testvérek féltékenység nélkül tréningek hazai hivatalos képviselői, akik nem csak beszélnek a témáról... hiszen kétgyermekes szülőpárosról van szó!

A "Beszélj úgy, hogy érdekelje, hallgasd úgy, hogy elmesélje!" szülői kommunikációs tréning azoknak a szülőknek szól, akik számára fontos, hogy stabil és bizalmas kapcsolatot építsenek ki a gyermekeikkel és készek kis változtatásokra, hogy jóval nagyobb változást tapasztaljanak a gyerekeik oldaláról.

A 2 NAPOS TRÉNINGEN VALÓ RÉSZVÉTELT MOST MEG IS NYERHETED!
 

A 36 000 forint értékű "Beszélj úgy, hogy érdekelje..." tréningre most ingyenes részvételi lehetőséget nyerhetsz!
 

Országszerte 4 helyszínen, összesen 40 nyertes:
 

SZERETNÉK RÉSZT VENNI AZ INGYENES SZÜLŐI TRÉNINGEN!
 

KI FIZETI A 40 NYERTES TRÉNINGJÉT?

A Pályázat az Imami Egyesület NEA-TF-16-SZ-0243 számú, „Vállalom, szeretem, nevelem! - országos kommunikációs és képzési program" című projektje keretében, a Nemzeti Együttműködési Alap, az Emberi Erőforrás Támogatáskezelő és az Emberi Erőforrások Minisztériuma támogatásával valósul meg.

 

 

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Itt a Veganuár, Te tudod mi az?

Itt a Veganuár, Te tudod mi az?

Ne nevess ki, bizonyára tájékozottabb vagy nálam. Azt hittem sokáig, hogy a Veganuár kifejezés egy, a média által kitalált frappáns elnevezés a diétás januári étkezésre. Míg ki nem derült számomra, hogy egy levédett kifejezés és egy mozgalom.
Télen is kertészkedhetünk? Friss saláták egy virágládából!

Télen is kertészkedhetünk? Friss saláták egy virágládából!

Naná, hogy télen is ehetünk friss salátát! Nem is egy növény kedveli a hűvös időt, ha van egy jó ablakpárkányod van teraszod, kertészkedj!
Az én gyerekem okosabb? Hogyan hat a gyerekekre a más gyerekekkel való összehasonlítás?

Az én gyerekem okosabb? Hogyan hat a gyerekekre más gyerekekkel való összehasonlítás?

Milyen hatással van a gyerekek önbizalmára, ha állandóan másokhoz hasonlítjuk őket? Ha szülőként te is feltetted már magadnak ezt a kérdést, ez a cikk segít megérteni, mit tehetsz gyermekeid egészséges önértékeléséért. - Szalai - Lászlók Kitti pszichopedagógus és tanulásban akadályozottak szakos mesterfokozatú gyógypedagógus, az AStOP – Auditív- Stresszt Oldó program szakértője, a ” Játszva olvass! ” megálmodója és megalkotója írása.
Miért vízkeresztkor szedjük le a karácsonyfát?

Miért vízkeresztkor szedjük le a karácsonyfát?

A hagyomány szerint a karácsonyi időszak lezárásának napja vízkereszt, január 6-a. Ekkor búcsúzunk az ünnepi díszbe öltöztetett fától. De miért éppen ezen a napon szokás leszedni a karácsonyfát? A válasz a keresztény ünnepkörben, a népi hagyományokban és az új kezdet szimbolikájában rejlik.
Ugrás az oldal tetejére