Jelenlegi hely

Tatabányai Benedek Elek Óvoda Móra Ferenc Óvoda telephely

Cím: 2800 Tatabánya, Molnár utca 4/a
Telefon: (30) 578-2162
E-mail: moraovoda@gmail.com

 

Hozzászólások


A  Pécsimami 2015/16. évi „A mi óvodánk” pályázatában szülők adtak választ arra a kérdésre, hogy „Miért szeretitek gyermeked óvodáját?” A válaszok itt olvashatók.

A mi óvodánk a lehető leggyönyörűbb helyen található szerintem az egész országban, közvetlenül a tavaly felújított Május 1 Park szomszédságában, teljesen zöld környezetben. Hatalmas fák, sok-sok örökzöld  és rengeteg csivitelő madárka vár minket minden reggel. És persze a mindig vidám és jókedvű  óvónénink, akinek a legbájosab és legkedvesebb mosolya van az egész világon! Még ha néha a reggel nehezen is indul, délutánra minden jóra fordul , hála sok odafigyelésnek, játéknak, foglalkozásnak ! Ezúton is köszönet a Benedek Elek Óvoda Pillangó csoport dolgozóinak!

Pillangó csoport

 

Mi a kislányommal azért szeretjük ezt az óvodát, mert a sok színes programok mellett sok időt és energiát fordítanak arra is, hogy a gyerekek mindent megtanuljanak, amit az ovis éveik alatt el tudnak sajátítani. Sokszor még az apróbb részletekre is odafigyelnek (pl. kanálfogás, ceruzafogás stb.) De mindezt játékosan, szívesen teszik. Az óvó néniket és a dadusunkat nagyon kedveljük, kislányom még akkor is emlegeti őket, amikor betegen otthon van, és nem egy alkalommal említette ilyenkor, hogy mennyire hiányoznak neki nemcsak az óvó nénik, de a csoporttársai is. A délutáni foglalkozásokat is már alig várja és imádom hallgatni, amikor meséli nekem, hogy éppen mi minden történt vele aznap, olyan lelkesen beszél róla. Nyugodt szívvel engedem el reggelente, és úgy gondolom, hogy nincs jobb annál, amikor egy szerető és figyelmes közösségbe járhat a kislányom.

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

4+1 tipp, hogy nyaralás alatt is megőrizd az alakod és az egészséged

4+1 tipp, hogy nyaralás alatt is megőrizd az alakod és az egészséged

A nyár és a nyaralás a feltöltődésről szól. Nem mindenkinek van kedve kemény edzésekhez és kalória számoláshoz. Néhány egyszerű szokással úgy is élvezheted a pihenést, hogy közben a tested és az egészséged is hálás lesz érte.
Amikor a tűzhelynek is melege van... könnyű nyári vacsoratippek főzés nélkül

Amikor a tűzhelynek is melege van... könnyű nyári vacsoratippek főzés nélkül

Megérkezett ismét a kánikula. Ilyenkor még ránézni sem esik jól a sütőre vagy a tűzhelyre. A szervezetünk a hőség elleni védekezéssel van elfoglalva, többet izzadunk, sokkal több folyadékot kívánunk ( a Balatont is kiinnánk, ha lenne benne elég víz), az étvágyunk is csökken, az emésztésünk sem úgy működik, mint egy hűvösebb napon.
Július 30. – Ünnepeljük a barátságot!

Július 30. – Ünnepeljük a barátságot!

Van valaki, akit bármikor felhívhatsz? Akivel jókat nevetsz, aki meghallgat, vagy akivel a gyerekeitek együtt nőnek fel? Ma érdemes neki írni egy üzenetet, mert július 30-án van a Barátság Világnapja.
Nyári varrós projectek, egyetlen délután alatt

Nyári varrós projectek, egyetlen délután alatt

Július közepén a legtöbben nem nagy lakásfelújításra vagy bonyolult ruhavarrásra vágynak. Inkább olyan alkotásokra, amelyek gyorsan elkészülnek, hasznosak, és közben egy kis sikerélményt is adnak.
Ugrás az oldal tetejére